Samsung Galaxy M51 پشتیبانی از Galaxy Buds Pro 360 Audio را اضافه می کند

سامسونگ Galaxy Buds Pro را در کنار سری Galaxy S21 معرفی کرد. ویژگی 360 Audio که از فناوری Dolby Head Tracking پشتیبانی می کند از نکات قابل توجه در این محصول است. با این حال ، این ویژگی در همه دستگاه ها پشتیبانی نمی شود. این شرکت سازگاری را با برخی از گوشی های قدیمی خود ارائه داده است. جدیدترین تلفن هوشمندی که پشتیبانی از این ویژگی را اضافه کرده ، Galaxy M51 است.

Galaxy M51 یکی از بهترین تلفن های هوشمند ارزان قیمت بود که توسط سامسونگ در سال 2020 به بازار عرضه شد. این دستگاه با One UI Core 2.1 مبتنی بر Android 10 معرفی شد. این گوشی در اوایل سال جاری به One UI Core 3.1 مبتنی بر Android 11 به روز شد.

چند ماه بعد ، تلفن هم اکنون یکی دیگر از به روزرسانی های مهم سیستم را دریافت می کند. طبق SamMobile ، آخرین به روزرسانی سیستم برای Galaxy M51 پشتیبانی از 360 Audio را از طریق Galaxy Buds Pro اضافه می کند.

جدای از اینکه سازگاری یکی از ویژگی های اصلی گوشی های بی سیم پرچم دار سامسونگ را به همراه دارد ، به روزرسانی جدید سطح وصله امنیتی را تا ژوئن 2021 افزایش می دهد.

Samsung Galaxy M51 پشتیبانی از Galaxy Buds Pro 360 Audio را اضافه می کند
Samsung Galaxy M51 پشتیبانی از Galaxy Buds Pro 360 Audio را اضافه می کند

همانطور که گفته شد ، مانند هر به روزرسانی دیگر نرم افزار OTA ، این نسخه نیز به صورت دسته ای پخش می شود. بنابراین رسیدن به هر واحدی ممکن است مدتی طول بکشد. به هر حال ، کاربران تلفن می توانند به تنظیمات> به روزرسانی نرم افزار> بارگیری و نصب برای بررسی اینکه دستگاه آنها به روزرسانی دریافت کرده است مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *